

Саморіз покрівельний, для дерева SDS 4,8Х50 мм, RAL 8017, саморіз для профнастилу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Саморіз покрівельний, саморіз для кріплення профнастилу, для дерева 9R6 4,8Х50 мм, колір — червоний, RAL 8017
Кровольні саморізи для дерева зі свердлом застосовуються для кріплення й ущільнення місцякріпежу, сталевих листових покрівельних матеріалів і різних типів профнастилу. Застосовується за закріплення аркушів до дерев'яних каркасів стін і дахів, без попереднього свердління.
Кровильні саморізи по мдереву постачаються в комплекті зі сталевими шайбами, з гумовою ущільнювальною прокладкою.
Ці саморізи мають оцинковане покриття і спеціальне кольорове покриття RAL на оцинкованій основі.
При монтажу металочерепиці, профнастила та сендвіч-панелей багато будівельників приділяють занадто мало уваги супутнім матеріалам, вважаючи, що гарної якості матеріалу досить для досягнення гідного результату. Одним із таких елементів є саморізи кріплення. Говорячи про якість саморізів, ми маємо пам'ятати, що він відчуває набагато більше навантаження, ніж сам матеріал як під час монтажу, так і в подальшій експлуатації.
Кровільні саморізи виготовляються з легованої поцинкованої сталі. Якість сталі та заточування згоряючого наконечника виключають порушення структури металу навколо висвердлюваного отвору, що додатково зменшує небезпеку корозії монтованих покрівельних аркушів. Саморіз оцинкований електролітичним способом. Капелюх саморіза покривається полімерною фарбою з усіх боків і частина «ноги», що гарантує захист від корозії й під капелюшком. Порошкова поліестерна фарба полімеризована температурним способом, що гарантує якість і довговічність покриття.
Як герметизувальний ущільнювач і компенсатор температурних деформацій покрівлі використовується запресована в шайбу гумова прокладка на основі модифікованого штучного каучуку.
Основні | |
---|---|
Виробник | Господар |
Країна виробник | Україна |
Тип кріпильного виробу | Саморіз |
Призначення кріпильного виробу | Покрівельний |
Матеріал кріпильного виробу | Легована сталь |
Покриття | Забарвлення |
Діаметр різьблення кріпильного виробу | 4.8 мм |
Діаметр головки | 14 мм |
Форма головки кріпильного виробу | Шестигранна |
Вид шліца | Шестигранник |
Тип накінечника | Свердло |
Довжина кріпильного виробу | 35 мм |
- Ціна: 3 ₴